Scroll Down

„energická fúze elektronické hudby s trumpetou a saxofonem“

SHOW

ŠIMI TRUMPET SHOW

je energická fúze elektronické hudby s trumpetou a saxofonem. Svým 100% nasazením rozduní taneční parket v rytmech house music, pop music, electroswing, drum'n'bass... Muzikanti s publikem velmi aktivně spolupracují, vtahují jej do děje a usilují tak o vytvoření nezapomenutelné párty, ve které experimentují s efektovými procesory ve spojení s improvizací a vlastními aranžemi skladeb. Na každou show vytvářejí playlist na míru dle povahy akce. Pole působnosti je pestré, jako doma se cítí na festivalech, studentských/firemních/městských akcích, plesech, klubech, afterparty…

Reviews

Reviews

Novinky
29, Jul 2021

🌅What a special night!
🌅By @carpediem_venues
🙏Thank you guys🙏

29, Jul 2021

🌅What a special night!
🌅By @carpediem_venues
🌅V III T O & @itsjohnsarkander
🎥 @stiefella 🙏
#carpediem #charity #event #housemusic #surfing #flyboarding #wakeboarding #aftermovie #sunset #melodichouse #trumpet #saxofon #peace #love

O nás
ŠIMI TRUMPET SHOW

ŠIMI TRUMPET SHOW

je uskupení tří muzikantů (Dj, trumpetista a saxofonista). Svým 100% nasazením rozduní taneční parket v rytmech house music, pop music, electroswing, drum and bass... Tato spolupráce vznikla v prosinci 2019, avšak během krátké doby stihli vystoupit na mnoha událostech, které zde stojí za zmínku.

Jedna z největších akcí tohoto tria byla událost Půlení mediků v plzeňské papírně, kde rozpařili bezmála 2000 lidí. V rámci této události také vznikla spolupráce s plzeňským spolkem Medici v akci, čímž se stali součástí každé pořádné studentské párty v Plzni. Za zmínku stojí také firemní večírek pro AV ČR – ÚOCHB v Praze – Bubeneč, kde se parket otřásal pod náporem osmi set lidí napříč všemi generacemi, ale také reprezentační ples stmatologie v pražském Tyršově domě, ROOFTOP na střeše 5. nejvyšší budovy v ČR či Pool party v Chebu.

Velmi očekávaná událost bylo hraní v rámci mezinárodního festivalu Febiofest 2020, ale také Dračí lodě na jezeře Matylda a spousta dalších. Bohužel vlivem korona-situace se všechny tyto plánované akce zrušily.

Než byl přizván saxofonista a sestava se upevnila, spolupracoval ŠIMI TRUMPET s různými DJs, se kterými si zahrál např. na exkluzivní akci ROOFTOP – na střeše 5. nejvyšší budovy v ČR, dále v rámci Závodu dračích lodí na jezeře Matylda nebo Půlení zubařů v Plzni.

První soutěžní úspěch přišel v září 2020. Se svým setem Minimal se zúčastnili soutěže Save the Night od Jägermeister. Do soutěže se přihlásilo přes 300 Djs České i Slovenské scény a 6ti členná porota vybírala 56 nejlepších, kteří byli ohodnoceni. Výsledná pozice byla krásné 35 místo!

Kontakty
Email

simitrumpetshow@gmail.com

Telephone

+420606821956

Click to Call

PARTNEŘI

V rámci naší SHOW může být k dispozici kameraman, který se postará o AFTERMOVIE z celé akce.


Martin Čermák je kameraman, ale také hudebník, tudíž dokáže zachytit naprosto dokonale atmosféru, jak na pódiu, tak mezi diváky. Pro videozáznamy používá nejnovější techniky, tudíž je vše v nejvyšší kvalitě. Na práci tohoto kameramana se můžete podívat v sekci SHOW.

Součástí SHOW může být i naprosto unikátní - FOTOREPORT


Karel Richtr je profesionální umělecký fotograf, jeden z největších profíků na portréty u nás. Filosof fotografie, s nímž je zážitek pracovat. Vlastní ateliér na periferii Prahy, ve kterém je schopen nafotit téměř vše svým specifickým rukopisem. Jak je již zmíněno, jeho specializací jsou především portréty, dále reporty z akcí, svatby, focení reklamních předmětů. Jeho naprostým unikátem je kolodiová fotografie (19.st.). Dalších slov netřeba, jeho práce mluví za vše. 

www.karelrichtr.cz


Speciální poděkování patří příteli Martinu Nastoupilovi (http://ucetnictvinastoupil.cz), bez kterého by k realizaci těchto webových stránek nedošlo, DĚKUJEME! 

Soundcloud

Tento set s názvem FUNKY HOUSE GOOD VIBES ONLY byl vytvořen s jasným cílem - šířit GOOD VIBES. Užij do syta! Pokud se toho nebojíš, tak se můžeš stát součástí videoklipu právě k tomuto setu. Je to jednoduchý. NATOČ SE, jak paříš na tento set doma, v autě, s přáteli... prostě kdekoliv a s kýmkoliv. Video sdílej na instastories a označ @simi_trumpet + zašli do directu nebo na email lockdownparty@gmail.com.

ENJOY IT!!!